O nas

Brand Safes to innowacyjna firma, która może pochwalić się długą tradycją od momentu powstania w 1996 roku. Firma oferuje rozwiązania bezpieczeństwa dla ludzi biznesu i osób prywatnych. Od początku działalności jej celem było zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie bezpieczeństwa dzięki wysokiej jakości produktów.
Brand Safes postawił sobie za zadanie oferowanie swoim klientom doskonałych rozwiązań dla każdego rodzaju pożądanych wymagań. Produkty wysokiej jakości i dostosowane do potrzeb są dla nas decydującymi parametrami.

pexels-fauxels-3184611_6.jpg

Dom czy mieszkanie, mała firma czy duże przedsiębiorstwo, na wsi czy w mieście – włamanie czy pożar mogą dotknąć każdego! Dlatego coraz ważniejsze staje się dbanie o bezpieczeństwo rzeczy, które reprezentują wartość osobistą lub finansową. Sejf powinien chronić to, co jest nam drogie. Co zatem należy zabezpieczyć – dokumenty służbowe i prywatne, kosztowności lub dane cyfrowe, broń, klucze pojazdu?
Brand Safes jest w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania dla wszystkich tych wymagań. Nowe pomysły i potrzeby klientów są uwzględniane i brane pod uwagę przy opracowywaniu nowych produktów. Ważne jest zachowanie tradycji, a jednocześnie dalszy rozwój firmy dzięki innowacyjnym pomysłom i produktom.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla każdego sejfu i można to zagwarantować tylko wtedy, gdy dany model sejfu ma najwyższą jakość, niezależnie od poziomu bezpieczeństwa i klasy ochrony przeciwpożarowej. Wymaga to wysokiej jakości materiałów i dużej precyzji podczas obróbki i produkcji z odpowiednią gwarancją jakości. Brand Safes od początku przywiązywała do tego dużą wagę. To roszczenie opłaciło się zarówno naszym klientom, jak i nam. Wiele z oferowanych sejfów, które dostarczyliśmy wiele lat temu, jest nadal w użyciu i nadal spełnia potrzeby naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa, nie tracąc na jakości.

pexels-fauxels-3184611_5.jpg

Nasze własne standardy jakości są również potwierdzane przez niezależne, akredytowane instytuty badawcze, takie jak VDS Schadenverhütung GmbH w Kolonii lub Instytut Badań Materiałowych TU Braunschweig. Sejfy oferowane przez Brand Safes są zawsze testowane i certyfikowane pod kątem antywłamaniowym i przeciwpożarowym zgodnie z normami europejskimi. Wszystkie sejfy posiadają odpowiednie tabliczki certyfikacyjne na wewnętrznej stronie drzwi, które zawierają informacje o instytucie badawczym, poziomie bezpieczeństwa i klasie ochrony przeciwpożarowej. Stosowane przez Brand Safes zamki (zamek kluczowy o wysokim stopniu zabezpieczenia, elektroniczny zamek szyfrowy, elektroniczny zamek szyfrowy z rewizją) również zostały przetestowane, certyfikowane i dostosowane do poziomu bezpieczeństwa.

IMG_5682_2.jpg

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk